U hotelu ,,Aleksandar” na Žabljaku od 3. do 5. juna organizovana je Regionalna konfrencija ,,Mogućnosti i izazovi održivog upravljanja otpadom”, koja je okupila oko 120 učenika/ca iz različitih sektora iz zemlje i regiona. Prvi dan konferen... Read more





























